pl ru en

Hale stalowe

Oferujemy państwu kompleksową realizację hal wykonywanych w technologii konstrukcji stalowych. Wykonujemy hale  magazynowe, produkcyjne, przemysłowe, logistyczne, handlowo-usługowe jak również chłodnie i mroźnie.

W zależności od wymiarów budynku projektujemy hale, w których główne elementy nośne wykonywane są z profili gorącowalcowanych, z profili spawanych z blach lub też jako kratownicowe, przez co wykonywane przez nas obiekty wyróżnia wysoka estetyka wykonania oraz idealne proporcje wymiarów konstrukcji do wymiarów budynku. Do zabezpieczenia konstrukcji stosujemy najlepsze dostępne powłoki antykorozyjne i przeciwpożarowe.

Dzięki Naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić klientom w zakresie doboru zarówno rodzaju konstrukcji jak również rozwiązań technicznych. Sprawia to że oferowane przez nas hale stalowe charakteryzują się idealnym dopasowaniem do potrzeb przyszłych użytkowników, niskim kosztem wykonania, dużą szybkością montażu oraz solidnością i niezawodnością.

Katalog On-line

Szybki kontakt

tel. 516 211 470