Hale stalowe

Oferujemy państwu kompleksową realizację hal wykonywanych w technologii konstrukcji stalowych. Wykonujemy hale magazynowe, produkcyjne, przemysłowe, logistyczne, handlowo-usługowe jak również chłodnie i mroźnie.

W zależności od wymiarów budynku projektujemy hale, w których główne elementy nośne wykonywane są z profili gorącowalcowanych, z profili spawanych z blach lub też jako kratownicowe, przez co wykonywane przez nas obiekty wyróżnia wysoka estetyka wykonania oraz idealne proporcje wymiarów konstrukcji do wymiarów budynku. Do zabezpieczenia antykorozyjnego i przeciwpożarowego konstrukcji stosujemy produkty najwyższej jakości renomowanych marek.

Dzięki Naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić klientom w zakresie doboru zarówno rodzaju konstrukcji jak również rozwiązań technicznych. Sprawia to że oferowane przez nas hale stalowe charakteryzują się idealnym dopasowaniem do potrzeb przyszłych użytkowników, niskim kosztem wykonania, dużą szybkością montażu oraz solidnością i niezawodnością.

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami

WeldMetal
Rafał Gałecki
Żabokliki, ul. Kubusia Puchatka 64
08-110 Siedlce
REGON: 140816316
NIP: 8212280215

Telefon

Telefon